Zwrot i gwarancja

Zwroty


Jeśli nie jesteś zadowolony z dokonanego zakupu- możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni od dnia otrzymania produktu i kiedy poinformowałeś nas o tym. Produkt musi zostać zwrócony w ciągu kolejnych 14 dni. Niektóre produkty nie podlegają prawu do zwrotu lub anulacji. Następujące produkty nie podlegają prawu do zwrotu: tkaniny z metra, tekstylne pokrycia przygotowane indywidualnie, wkłady do poduszek przygotowywane indywidualnie. Nasze wszystkie produkty przygotowywane są ręcznie z zachowaniem wysokiej jakości wszelkich szczegółów dlatego prosimy o przemyślane zakupy.
Jak mogę zwrócić produkt?


Wykonaj wszystkie kroki po kolei. 1) Napisz do nas email na adres: zapytanie@zent-decor.com w ciągu 14 dni od daty otrzymania produktu. 2) Przygotuj produkt do transportu. Produkt musi być nie używany, nie prany, i nie zniszczony w oryginalnym opakowaniu. 3) Wyślij do nas produkt używając tego samego kurera/ firmy pocztowej, która dostarczyła produkt do Państwa.
Czy mogę wymienic produkt na inny?


Tak, prosimy o kontakt: zapytanie@zent-decor.com
Co jeśli produkt ma wadę lub nie pasuje?


Wszystkie produkty objęte są 2 letnią gwarancją przyjmując, że produkt był użytkowany wg normalnych zasad w normalnym środowisku domowym. Jeśli zauważysz skazę, wadę- prosimy o kontakt: zapytanie@zent-decor.com Zajmiemy się całym procesem wymiany produktu.

Find our products

Sofa covers

Armchair covers

Chair covers

Cushion covers

Fabric per meter

We can help You

Payment Methods

Terms and Conditions

B2B / Corporate Client

Questions? Contact

Tel.  +48 728 492 480            Mon- Sun   8.00-18.00

Tel.  +48 664 954 358            Mon- Sun   8.00-18.00